budowa domu - Budujemy z Ytongiem -- przykład domu wybudowanego w podwarszawskim Piasecznie

Budowa jest to wykonywanie obiektu budowlanego w określonym miejscu, a także jego odbudowa, rozbudowa i nadbudowa. Prowadzenie budowy[edytuj] Budowa realizowana jest na zlecenie inwestora (lub przez samego inwestora), który zobowiązany jest z mocy art. 18 p.b. do zorganizowania procesu budowy, w tym między innymi do zapewnienia wykonywania i nadzoru nad wykonywaniem czynności związanych z realizacją budowy oraz nad prowadzonymi robotami, przez osoby uprawnione do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w wymaganym zakresie i specjalności. W przypadku budowy są to: projektant, kierownik budowy i ewentualnie kierownicy robót, inspektor nadzoru inwestorskiego (w przypadku budów, dla których jest wymagane w przepisach prawa ustanowienie inspektora). Oprócz ww. osób może okazać się niezbędnym włącznie w proces budowy innych specjalistów z odpowiednimi uprawnieniami, np. geodety, geologa, archeologa i innych.

look at:
moja budowa
modernizacja domu
remonty


budowa domuBudujemy z Ytongiem -- przykład domu wybudowanego w podwarszawskim PiasecznieKolejna ciekawa budowa firmy YGDOM niedaleko Piaseczna. Parterowy budynek wykonywany zgodnie z efektownym projektem typowym. Skontaktuj się z nami: 801 122 227, kompasbudowy@xella.com

Kanały: Education
Autor: BUDOWANEpl

Dlugosc: 03:07
Oceny: 4.5555553
Wyswietlenia: 27383

Tagi:  

Video Url:


Embed Code:

Komentarze


yoasia22 (November 30, 1999 at 12:00 am)
czy to projekt domu w amarantusach?
BUDOWANEpl (November 30, 1999 at 12:00 am)
Proszę skontaktować się z wykonawcą. Na pewno chętnie odpowie na wszystkie pytania. Firmę YGDOM pana Ignacego Kowalskiego można łatwo znaleźć przez Google.